První meta: dosažena! Stal jsem se instruktorem Nordic Walking.

15.05.2022

NA VZDUCHU / MÁ CESTA: Víkendový kurz pořádaný Českomoravskou federací Nordic Walking se povedl. Počasí na Konopišti nádherné. Lidi skvělí. Odnáším si nejen certifikát, ale hlavně hromadu informací, zkušeností a dvě klíšťata :)


Dva dny teorie i praxe

Učili nás nejen správné technice, ale hlavně nás naučili jak učit ostatní. Kromě pilování techniky jsme dostali  hromadu užitečných rad "do života" instruktora. V teoretické části pak historii zrodu tohoto sportu, základy fyziologie tělesné zátěže a sportovní výživy.

Mgr. Jana Stejskalová a její svěřenci
Mgr. Jana Stejskalová a její svěřenci


Nordic Walking nemusí být jenom chůze

Pokud vám kondice a zdravotní stav dovolí, můžete zkusit next level - běhání a různé druhy "hopsání" :). O tom ale někdy příště. Jsem teprve na začátku.

Není to jen o chůzi, můžete i hopsat....
Není to jen o chůzi, můžete i hopsat....

ÚVOD >> NA VZDUCHU >> ...

© 2022 Docentovy osobní stránky o severské chůzi Nordic Walking, Bipolární afektivní poruše (BAP) a dalších věcech co mě zajímaj. Poznámka: denně mluvím česky, slovensky, maďarsky, čtu anglicky psané texty. S přibývajícím věkem je to přeskakování mezi jazyky stále obtížnější. Proto omluvte prosím, případné gramatické přešlapy v mých textech. Budu se snažit jich nadělat co nejmíň :) Navíc pro ty, co maj problém s verbální pamětí, ke každému článku přihodím zajímavou ilustraci.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!