TeryllART - obdivuhodná mladá dáma s chaosem v duši a akrylem ve vlasech

27.05.2022

ZA ZRCADLEM / OSOBNOST: Tereza dělá pro osvětu a pochopení života s Bipolární poruchou opravdu hodně. Škoda, že jsem ji objevil na sociálních sítích tak pozdě.

Ilustrace: Instagram TeryllART - "Butterfly effect" - 100x100cm, akryl na plátně, 2021
Ilustrace: Instagram TeryllART - "Butterfly effect" - 100x100cm, akryl na plátně, 2021

BIO: Olomoucká malířka a kreslířka s chaosem v duši a akrylem ve vlasech. Mimo své komiksové příběhy a malbu exteriérů a interiérů se věnuje primárně svým akrylovým malbám, které popisují její život s bipolární afektivní poruchou.  

Házím pár užitečných odkazů:

Facebook: https://www.facebook.com/teryllweb/

Instagram: https://www.instagram.com/teryllart/

Rozhovor: https://nevypustdusi.cz/2020/05/04/o-zivote-s-bipolarni-afektivni-poruchou-pribeh-teryll/

Nejvíce mi ale pomohl její YouTube kanál, kde Tereza píše: "Pokud se chcete dozvědět více o tom, jaký je můj život s bipolární afektivní poruchou, přidávám pravidelně videa "ze života bipolárky", vlogy a ukázky své tvorby... :)"

YouTube kanál "Ze života bipolárky": https://www.youtube.com/c/TeryllART/videosJestli byl pro vás můj tip užitečný, můžete mě podpořit a koupit mi kafe :)
Stačí kliknout na tlačítko níže:

Nebo můžete využít QR Platbu (přednastaveno na 150 Kč, lze libovolně změnit):


ÚVOD >> ZA ZRCADLEM >> ...

© 2022 Docentovy osobní stránky o severské chůzi Nordic Walking, Bipolární afektivní poruše (BAP) a dalších věcech co mě zajímaj. Poznámka: denně mluvím česky, slovensky, maďarsky, čtu anglicky psané texty. S přibývajícím věkem je to přeskakování mezi jazyky stále obtížnější. Proto omluvte prosím, případné gramatické přešlapy v mých textech. Budu se snažit jich nadělat co nejmíň :) Navíc pro ty, co maj problém s verbální pamětí, ke každému článku přihodím zajímavou ilustraci.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!