MTS akademie - Myslete tělem. Sportujte v přírodě!

01.06.2022

TIP: Pokud bydlíte v dosahu Centrálního parku MČ Praha 13, určitě vyzkoušejte. Máte na výběr z mnoha sportovních lekcí nebo kurzů určených jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Bez ohledu na věk: pro dospělé, pro děti i pro seniory. Každý si najde to své. Mě naučili znovu chodit :)

Ilustrace: freepik.com
Ilustrace: freepik.com

Skupinové lekce:

MTS PĚKNÉ TĚLO

Zdravá funkční cvičení v přírodě pro začátečníky.
Jednoduchá cvičení, kterých se nemusíte bát. Můžete cvičit podle své aktuální fyzické kondice. Naučí vás základy funkčního cvičení a pomůžou zlepšit držení těla. Během lekcí neběháte, kombinujete pouze svižnou chůzi a cviky s vlastní vahou. Postupně posílíte střed těla a hluboký stabilizační systém. Pohlídají, abyste cvičili technicky správně a nezatěžovali klouby. Na čerstvém vzduchu si pročistíte plíce a posílíte imunitní systém.


MTS SILNÉ TĚLO

Funkční rozvoj síly, rychlosti a vytrvalosti. Fitness v přírodě pro pokročilé.
Vhodné pro středně pokročilé. Střední až vyšší intenzita zatížení. Cílem je rozvoj silových, vytrvalostních a koordinačních schopností. Zlepšení fyzické i psychické odolnosti organizmu. Posilování imunitního systému pro ženy i muže.


MTS SENIOR

Jednoduchá cvičení venku v přírodě.
Klade se důraz na techniku cvičení a dýchání. Pro seniory 60+55. Nízká až střední intenzita zatížení. Cílem je zlepšení fyzické a psychické zdatnosti seniorů. Kombinace jednoduchých cvičení a chůzeposilování imunitního systému. Pro ženy i muže.


MTS RODINA (děti)

Dětský sportovní kroužek v přírodě bez tlaku na výkony.
Skupina dětí 4-10 let. Zábavná cvičení formou soutěží a her. Cílem je zapojení dětí i rodičů do jednoduchých pohybových aktivit. Tělesný i psychický rozvoj. Posilování imunitního systému. Pro holky i kluky.


MTS ZUMBA V PARKU

Zábavná taneční hodina plná endorfinů a skvělé nálady.
Pro začátečníky a mírně pokročilé. Nízká až střední intenzita zatížení. Zlepšení fyzické kondice a hubnutí. Jednoduchá choreografie. Veselá energická hudba. Pro ženy i muže.

MTS JÓGA V PARKU

Pracujeme s myslí a tělem venku v přírodě.
Skupinová lekce pro začátečníky a mírně pokročilé. Na výběr lekce power jógy nebo hatja jógy. Pomalu a vědomě posilujete střed těla (core). Uvolňujete svou mysl a učíte se relaxační techniky. Každý cvičí podle svých fyzických a pohybových schopností. Jednotlivé pozice (asány) posílí Váš svalový aparát a uvolní klouby a vazy. Cvičením v přírodě čerpáte novou energii a posilujete váš celkový imunitní systém.


SPORTOVNÍ KURZY:

MTS AQUA FIT

Aerobní cvičení ve voděs energickou hudbou a skvělou zábavou.
Šetříte klouby a formujete postavu. Teplota vody 28,5 °C. Zlepšení fyzické kondice a zpevnění postavy. Cílem je přirozené hubnutí a zpevňování. Šetrné ke kloubům a zádovým svalům. Posilování imunitního systému. Pro všechny věkové kategorie.

TAI-CHI V PARKU

Učíme se pracovat s energií, myslí a tělem.
Kurz východního umění pro začátečníky všech věkových kategorií. Učíte se základní postoj a pohyb kolem svého centra. Naučí Vás zapojovat všechny části těla. Trénujete techniky relaxace, dýchání, plynulost a rytmus pohybu. Pomůžou vám najít vnitřní sílu, která je spojena s ozdravnými aspekty Tai-Chi. Pracujete s těžištěm těla a spojujete dech s pohybem. Jemnými rotačními pohyby povzbudíte cirkulaci energie v těle.


NORDIC WALKING

Chůze s holemi pro lepší fyzickou kondici a zdravé klouby.
Spro začátečníky a mírně pokročilé všech věkových kategorií. Naučí Vás správnou techniku chůze, při které zapojíte také horní polovinu těla. V lekcích se naučíte rovnoměrně zatěžovat celé plosky nohou. Správným zapojením hůlek snížíte svalové napětí krční, hrudní a bederní páteře. Rovnoměrné zatěžování těla Vás zbaví bolestí zad i šíje. Zlepšíte držení těla a zpevníte hluboké stabilizační svaly. Pomůžou s výběrem NW holí nebo Vám je půjčí.DALŠÍ SLUŽBY MTS AKADEMIE:

OSOBNÍ TRÉNINKY

Nejrychlejší způsob pro váš fyzický i mentální růst.
Osobní tréninky v přírodě pro začátečníky i středně pokročilé. Nastavíte rozumnou hranici zatížení jednotlivých tělesných partií. Pohlídají, abyste cvičili technicky správně a nezatěžovali klouby. Přizpůsobí se vašim časovým možnostem a cílům. Kombinujete aerobní, posilovací, intervalové a koordinační tréninky podle vaší aktuální kondice. Cvičením venku posilujete imunitní systém a čerpáte novou energii. Na základě tělesné analýzy InBody upraví váš stravovací režim.


KURZ VÝŽIVY A HUBNUTÍ

Poznejte své tělo a začněte mu rozumět.

180 minut skupinového školení. Komplexní tělesná diagnostika na profesionálním přístroji InBody. Jídelníček na míru vč. několika variant jednotlivých chodů. Návod na sestavení vlastního jídelníčku na míru. Týdenní seznam potravin a video recepty v soukromé skupině. Společné online vaření, plánování nákupů a menu na celý týden. Bezplatné a neomezené následné poradenství k jídelníčku. Elektronická příručka Manuál zdravého (z)hubnutí. Občerstvení a voda zdarma.


JÍDELNÍČEK NA MÍRU

Naučíte se správně jíst a nad jídlem přemýšlet.
2x jídelníček na míru. Kalkulačka kalorického příjmu. E-book: "Manuál zdravého (z)hubnutí". Tabulka potravin s nutričními hodnotami. Expresní doručení do 3 dnů. Doživotní spolupráce. Jednoduché a rychlé recepty. Společné plánování a organizace času. Tipy na nákup rychlé a zdravé svačiny.


TĚLESNÁ ANALÝZA INBODY

Odrazový můstek ke změně životního stylu.
Optimální denní příjem energie. Množství viscerálního (útrobního) tuku. Množství kostní a svalové tkáně. Množství celkové vody v těle. Procentuální podíl celkového tělesného tuku. Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk). Zdravotní diagnóza (tělesná vyváženost, tělesná síla).Najděte si své oblíbené cvičení na www.mtsakademie.cz !


ÚVOD > BLOG > ...