Tip: Radovan Vávra - Pan "Učebnice ekonomie, kapitola jedna, strana jedna"

26.05.2022

NA BURZE / OSOBNOST: Spouštěč mého finančního vzdělávání. Podcast, ve kterém Radovan ještě nebyl hostem, v ČR snad neexistuje :). Kdo se začne zajímat o finance, nemůže ho minout.

Ilustrace: já (podkladové foto: Radovan Vávra)
Ilustrace: já (podkladové foto: Radovan Vávra)

BIO:  "Jsem Radovan Vávra. Milující manžel, hrdý otec, pravidelný psovod a primitivní antikomunista. Vzděláním jsem ekonom a ekonomické zákony vidím všude kolem. Rozumím tomu jak náš každodenní život ovlivňují. Vím proč se věci pokazí a jak je zase napravit. Rád o tom přemýšlím. Někdy dostanu příležitost to dokázat i v praxi, jako investor, konzultant, nebo generální ředitel Komerční banky. Když se dnes kolem sebe dívám, vidím pokažených a nedotažených věcí spoustu. Dlouho o tom píšu. Tyhle moje starší texty najdete ve vedlejší sekci. O nových, nebo staronových problémech naší současnosti budu psát i nadále a mým cílem je, aby tyto myšlenky snadno našly svoji cestu i k vám. Proto existuje tenhle web a proto se vrhám do vln veřejného prostoru. Příjemné čtení.
Srdečně, r"

Moje poznámka: Radovana se musíte naučit číst s nadhledem. Vzhledem k frekvenci jeho vystoupení ve veřejném prostoru a některým aktivitám si vytvořil i celkem výrazný tábor svých hejtrů :) (XIXOIO, Horst Fuchs akciových trhů...). Ale jak píšu, pokud si vytvoříte nadhled, můžete "vyzobat" z jeho vystoupení několik velmi užitečných rad.

Pro mně osobně bylo top: "Škola by vás měla naučit hlavně dvě věci: Jak se starat o svoje zdraví a jak se starat o svoje peníze". Realita je bohužel jaká je...

Sledujte zde: https://www.radovanvavra.com/

nebo nejlépe na Twittru: https://twitter.com/BlanikZ

a samozřejmě ve všech dobrých podcastech .....


Jestli byl pro vás můj tip užitečný, můžete mě podpořit a koupit mi kafe :)
Stačí kliknout na tlačítko níže:

Nebo můžete využít QR Platbu (přednastaveno na 150 Kč, lze libovolně změnit):


ÚVOD >> NA BURZE >> ...

© 2022 Docentovy osobní stránky o severské chůzi Nordic Walking, Bipolární afektivní poruše (BAP) a dalších věcech co mě zajímaj. Poznámka: denně mluvím česky, slovensky, maďarsky, čtu anglicky psané texty. S přibývajícím věkem je to přeskakování mezi jazyky stále obtížnější. Proto omluvte prosím, případné gramatické přešlapy v mých textech. Budu se snažit jich nadělat co nejmíň :) Navíc pro ty, co maj problém s verbální pamětí, ke každému článku přihodím zajímavou ilustraci.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!