NA BURZE

Zdravé finance. Jak porozumět penězům, od koho se učit. Povinné čtení nejen pro lidi s bipolární poruchou! Nasměruju vás, ale odmakat si to musíte sami. Články o finančním vzdělávání, investování a obchodování (tradingu) co mě zaujaly.  Osobnosti nebo jejich "podcasty" které sleduji já. A prosím, žádný můj komentář není investiční radou. Každý musí zvážit rizika své sám, a před investičním rozhodnutím, nebo obchodem, udělat svojí vlastní analýzu.
Nevrhejte se bezhlavě do žádné investice, nebo obchodu!

VAŠÍ PRVNÍ INVESTCÍ BY MĚLA BÝT INVESTICE DO VAŠEHO FINANČNÍHO VZDĚLÁNÍ.

NA BURZE / OSOBNOST: Pokud chcete jít do hloubky, toto je můj tip. Před tím ve WOOD & Company, nyní přichází Filip Kejla s vlastním projektem Investorees. Je to prostě pan stratég.

NA BURZE / OSOBNOST: Dnes lovím ve slovenských vodách. Juraj má vynikající vzdělávací videa. Nejen pro mladší ročníky jedna z TOP přednášek na YouTube: Sporenie a investovanie pre mladých (link uvnitř).

NA BURZE / OSOBNOST: Na portálu TradeCZ Petra Plecháče naleznete zdarma vše, co pro obchodování a investování na burze potřebujete. Vhodné pro ty, kdo se chtějí orientovat zejména v tradingu (obchodování) ať už forexu, krypta nebo akcií.

NA BURZE / OSOBNOST: Jeden z nejlepších vzdělávacích kanálů o kryposvětě. Kicom o sobě: "Největší problém Bitcoinu je, že nejde jednoduše vysvětlit. Já jsem se ale v roce 2019 rozhodl, že se o to pokusím a založil jsem Bitcoinovej kanál. Od té doby o něm tvořím videa na YouTube, přednáším a školím. Bitcoin tu zůstane a změní svět....


ÚVOD >> NA BURZE

© 2022 Docentovy osobní stránky o severské chůzi Nordic Walking, Bipolární afektivní poruše (BAP) a dalších věcech co mě zajímaj. Poznámka: denně mluvím česky, slovensky, maďarsky, čtu anglicky psané texty. S přibývajícím věkem je to přeskakování mezi jazyky stále obtížnější. Proto omluvte prosím, případné gramatické přešlapy v mých textech. Budu se snažit jich nadělat co nejmíň :) Navíc pro ty, co maj problém s verbální pamětí, ke každému článku přihodím zajímavou ilustraci.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!