ZA ZRCADLEM

Zdravá hlava. Bipolární afektivní porucha. Jak funguje lidský mozek.

Ing. Peter "docent" Csösz - Svět za zrcadlem.

Dlouho jsem se za něj styděl. Za to druhé JÁ, které na mně koukalo více než 50 let ze Světa za zrcadlem. Které mi působilo utrpení, ubližovalo mým bližným a zároveň dokázalo neuvěřitelným způsobem být kreativní a mobilizovat veškerou mojí energii na plnění mých snů. Teď jsem ho z toho žaláře vypustil do světa. Tento blog je mojí terapií.

Jestli alespoň jednoho člověka inspiruju a pomůžu změnit jeho život k lepšímu, rozhodnutí spustit tento blog mělo smysl.

P.S. Karma je mrcha, tak se ji snažte nenasr*t, a buďte hodní. Na sebe i na ty druhé.

ZA ZRCADLEM / DOCENT NA VZDUCHU: Moje cesta. O fitkách, běhání, MTS a eNWéčku. Od designéra s obezitou I. stupně a BAP k instruktorovi Nordic Walking a trenérovi zdravotní tělesné výchovy.

U LÉKAŘE / YOUTUBE PŘEDNÁŠKA: (ÚMKP 19.9.2018). Psychopat jako specifická odchylka s důsledky pro vnímání, rozhodování i jednání. Jsou nenápadní, ale jsou tady. Stojí za zhlédnutí.


ÚVOD > ZA ZRCADLEM

© 2022 Docentovy osobní stránky o severské chůzi Nordic Walking, Bipolární afektivní poruše (BAP) a dalších věcech co mě zajímaj. Poznámka: denně mluvím česky, slovensky, maďarsky, čtu anglicky psané texty. S přibývajícím věkem je to přeskakování mezi jazyky stále obtížnější. Proto omluvte prosím, případné gramatické přešlapy v mých textech. Budu se snažit jich nadělat co nejmíň :) Navíc pro ty, co maj problém s verbální pamětí, ke každému článku přihodím zajímavou ilustraci.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!