ÚVOD > BLOG > ZDRAVÉ FINANCE

ČLÁNEK E15: Edukace není nikdy dost. Prosím přečtěte si tento článek na E15. Finanční influenceři začali mít problémy se svými zlými klony. Zatímco v minulosti k podvádění lidí na Instagramu stačily fotky drahých aut a luxusních dovolených s motivačními citáty, dnes se podvodníci vydávají za důvěryhodné osoby ze světa financí.

PODCAST: Z dílny Seznamu. Podcast novinářky Markéty Bidrmanové a jejích hostů z řad investorů a odborníků. Poslechněte si konkrétní rady na téma investic, inflace, úvěrů nebo hypoték. Finanční "kápezetka" pro všechny, kterým nejsou peníze ukradené. Nový díl každý čtvrtek na Seznam Zprávách.

OSOBNOST: Pokud chcete jít do hloubky, toto je můj tip. Před tím ve WOOD & Company, nyní přichází Filip Kejla s vlastním projektem Investorees. Je to prostě pan stratég.

OSOBNOST: Dnes lovím ve slovenských vodách. Juraj má vynikající vzdělávací videa. Nejen pro mladší ročníky jedna z TOP přednášek na YouTube: Sporenie a investovanie pre mladých (link uvnitř).

OSOBNOST: Na portálu TradeCZ Petra Plecháče naleznete zdarma vše, co pro obchodování a investování na burze potřebujete. Vhodné pro ty, kdo se chtějí orientovat zejména v tradingu (obchodování) ať už forexu, krypta nebo akcií.

OSOBNOST: Jeden z nejlepších vzdělávacích kanálů o kryposvětě. Kicom o sobě: "Největší problém Bitcoinu je, že nejde jednoduše vysvětlit. Já jsem se ale v roce 2019 rozhodl, že se o to pokusím a založil jsem Bitcoinovej kanál. Od té doby o něm tvořím videa na YouTube, přednáším a školím. Bitcoin tu zůstane a změní svět. Já u toho...


ÚVOD > BLOGZDRAVÉ FINANCE